Opisy produktów od 95 zł

Mnogość platform typu PrestaShop, Shoper i inne sprawia, że każdy może założyć swój własny internetowy sklep. W przeciwieństwie do sklepu stacjonarnego nie ma tu jednak ekspedienta, który podpowie, doradzi i zachęci do zapoznania się asortymentem. To rola dobrego, unikalnego opisu.

Mając dwa identyczne produkty, po który sięgniesz chętniej? Ten który ma wyłącznie skopiowany skład z opakowania lub nudną jak flaki z olejem instrukcję obsługi, czy lekki w odbiorze tekst opisujący najważniejsze cechy produktu, wymieniający jego zalety? Bardzo wielu przedsiębiorców przekonało się już, że dobry copywriting reklamowy, to podstawa każdego sklepu internetowego.

Opisy produktów tworzone przez copywriterów wytwarzają w Kliencie potrzebę posiada rzeczy z Twojego sklepu. Odnoszą się do wartości, które są ważne dla Kontrahenta (np. naturalny skład przy kosmetykach, solidna konstrukcja przy narzędziach, niepowtarzalny aromat np. przy kawie), emocji, wspomnień. Słowem – zachęcają do skorzystania z oferty. Nie są ani za długie, ani za krótkie. Do tego zawierają odpowiednie słowa kluczowe, tak że dany tekst bardzo dobrze się pozycjonuje, przez co więcej ludzi ma szansę go zobaczyć. Im wyżej w wyszukiwarce znajdzie się nasza strona, tym większa szansa, że potencjalny Klient na nią wejdzie i dokona zakupów.

Przedmiotem zakupu jest napisanie opisów produktów wybranej ilości tekstów oraz 1 tura poprawkowa do wybranego tekstu. Gwarancja przesłania projektu w 24h od momentu dokonania zakupu. Zanim kupisz, zapoznaj się z sekcją najczęściej zadawanych pytań (FAQ – Zanim kupisz). 

Wynikiem zakupu są pliki, w formacie .DOC. Cena dotyczy napisania opisu produktu o objętości do 800 znaków ze spacjami (ok. 1/2 strony A4).