Regulaminy od 395 zł

Prowadzisz sklep internetowy? Chcesz przeprowadzić konkurs na swoim fanpage’u? Prowadzisz serwis, portal czy może zwykłą stronę internetową? Za każdym razem potrzebny Ci będzie dobry regulamin. W związku z wchodzącymi przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych jest on wręcz niezbędny.

Prowadząc sklep internetowy regulamin jest szczególnie ważny – jeśli będzie konkretny, prawidłowo ułożony i umiejscowiony w dobrym miejscu na stronie, może oszczędzić nam wielu nieprzyjemnych sytuacji. Kupujący zna swoje prawa, ale też wie jakie ma obowiązki wobec sprzedającego. Ponadto jest on wymagany prawnie – w myśl ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Warto zlecić pisanie regulaminu profesjonaliście – przepisy dynamicznie się zmieniają i dostępne w internecie wzory mogą być już po prostu nieaktualne. Po co ryzykować?

Przedmiotem zakupu jest wzór dokumentu regulaminu oraz 1 tura poprawkowa do wybranego tekstu. Gwarancja przesłania projektu w 24h od momentu dokonania zakupu. Zanim kupisz, zapoznaj się z sekcją najczęściej zadawanych pytań (FAQ – Zanim kupisz). 

Wynikiem zakupu są pliki, w formacie .DOC.