Bannery Google Ads od 245 zł

Bannery Google AdWords czyli bannery reklamowe do sieci reklamowej Google AdWords to najpopularniejsza forma reklamy w Internecie. Dobrze zaprojektowana i odpowiednio dopasowana do grupy docelowej grafika bannerów przyciąga potencjalnych klientów, którzy klikając w reklamę przechodzą do Państwa strony internetowej.

Bannery Google wpływają na zwiększenie rozpoznawalności marki lub usługi w sieci reklamowej AdWords. W przeciwieństwie do reklam np. w sieci Facebook, grafiki mogą zawierać dowolną ilość tekstu. Bannery graficznie służą nie tylko budowaniu wizerunku ale także z powodzeniem sprawdzają się w kampaniach remarketingowych (podążających za użytkownikami, którzy odwiedzili już Państwa sklep internetowy czy stronę internetową). Oczywiście istotną rzeczą, o której należy pamiętać, to testowanie reklam Google AdWords. Podobnie jak w przypadku stron docelowych (landing pages) lub reklam tekstowych, niektóre rzeczy działają lepiej niż inne. Trudno stwierdzić, czy reklama jest w pełni zoptymalizowana, dopóki nie zostanie przetestowana pod kątem innego rozwiązania, wersji czy kreacji. Dzięki testom i próbom można (z czasem) tworzyć bardziej skuteczne reklamy, co oznacza więcej kliknięć i więcej konwersji.

Cena bannerów Google AdWords uzależnona jest od ilości zamówionych formatów (różnych wielkości projektów, które dopasowują się do wymagań stron w sieci partnerskiej Google AdWords). Rozróżniamy kilka najczęściej stosowanych formatów: Medium Rectangle, Large Rectangle, Leaderboard, Half Page, Large Mobile Banner.

Przedmiotem zakupu jest 1 unikalny projekt banneru Google AdWords w wybranej ilości sztuk (formatów reklamy – różnych wymiarów) wraz z możliwością przygotowania nowego projektu (w przypadku braku akceptacji pierwszego) oraz 1 tura poprawkowa do wybranego projektu. Gwarancja przesłania projektu w 24h od momentu dokonania zakupu. Zanim kupisz, zapoznaj się z sekcją najczęściej zadawanych pytań (FAQ – Zanim kupisz).

Wynikiem zakupu jest paczka wybranej ilości formatów w postaci plików, w formacie .JPG lub .PNG lub .GIF (do wyboru przez kupującego).