Formularze kontaktowe od 295 zł

Formularz kontaktowy to doskonały sposób, aby umożliwić osobom odwiedzającym Twoją stronę internetową czy sklep www nawiązanie kontaktu bez ujawniania swojego adresu mailowego, czy numeru telefonu. Najbardziej podstawowy formularz kontaktowy zawiera miejsce na podanie imienia i nazwiska, adresu mailowego oraz treści zapytania. Po kliknięciu przycisku „Wyślij zapytanie” wiadomość automatycznie trafia na Twoją skrzynkę mailową.

Ostatnimi czasy formularz kontaktowy jest dostępny na znacznej większości stron internetowych. Zdecydowaną zaletą umieszczenia formularza kontaktowego jest to, że Twój email nie jest podany do publicznej wiadomości, dzięki czemu masz większe szanse na uchronienie swojej skrzynki mailowej od masy niepotrzebnych maili. Co więcej, możesz być pewny, że wiadomości wysyłane przez osoby chcące nawiązać z Twoją firmą jakiekolwiek relacje nie trafią do spamu.

Formularz kontaktowy możesz zaprojektować w taki sposób, aby uzyskać od potencjalnego klienta dokładnie te informacje, których będziesz potrzebował. Ponadto wszystkie wiadomości przesyłane za pośrednictwem formularza kontaktowego są dostarczane w ten sam sposób, łatwo je odnaleźć pośród innych maili, co zdecydowanie ułatwia zachowanie porządku.

Przedmiotem zakupu jest unikalny projekt wybranej ilości formularzy kontaktowych wraz z możliwością przygotowania nowego projektu (w przypadku braku akceptacji pierwszego) oraz 1 tura poprawkowa do wybranego projektu. Gwarancja przesłania projektu w 24h od momentu dokonania zakupu. Zanim kupisz, zapoznaj się z sekcją najczęściej zadawanych pytań (FAQ – Zanim kupisz). 

Wynikiem zakupu jest:

  1. W przypadku opcji „Grafika” plik, w formacie .JPG lub .PNG lub .GIF (do wyboru przez kupującego),
  2. W przypadku opcji „HTML” pliki, w formacie .html, .css (bez skryptu do wysyłania formularza).