Makiety (mockup’y) produktów od 145 zł

Makiety (mockup’y) produktów to wizualizacja tego, jak będzie prezentował się produkt finalny np. po jego wydrukowaniu (okładka broszury) lub wyprodukowaniu (np. opakowanie lub butelka). Klient po zapoznaniu się z makietą, wie czego możemy spodziewać w dniu dostarczenia produktu w jego ręce.

Klienci, dzięki makietom, mogą podjąć trafniejsze decyzje wizualne (schematy kolorów, style, typografia). Z perspektywy klienta, makieta pomaga w zrozumieniu tego, jak w rzeczywistości będzie wyglądał produkt. Daje to możliwość spojrzenia krytycznym okiem na pierwotny zamysł i wprowadzenie ewentualnych usprawnień.

Makieta produktu to rozwiązanie, które pomaga uchronić klienta przed kosztownymi poprawkami, a projektanta przed budowaniem produktu od podstaw. To nieodłączny element procesu projektowania, dzięki któremu produkt końcowy będzie idealnie się prezentował i spełniał  w 100% swoją rolę.Przedmiotem zakupu jest pakiet unikalnych projektów wybranej ilości makiet (mockup’ów) produktów wraz z możliwością przygotowania nowego projektu (w przypadku braku akceptacji pierwszego) oraz 1 tura poprawkowa do wybranego projektu. Gwarancja przesłania projektu w 24h od momentu dokonania zakupu. Zanim kupisz, zapoznaj się z sekcją najczęściej zadawanych pytań (FAQ – Zanim kupisz). 

Wynikiem zakupu jest pakiet wybranej ilości makiet w postaci plików, w formacie .JPG lub .PNG lub .GIF (do wyboru przez kupującego).