Tabela cenowa od 495 zł

Tabele cenowe są kluczową prezentacją Twoich usług i oferty firmy. To właśnie one pozwalają odwiedzającym Twoją witrynę, na szybką wizualizację tego, czego mogą się spodziewać oraz ułatwiają porównanie wszystkich wariantów usług i kosztów, które oferujesz. To zdecydowanie najczęściej wyświetlana zawartość witryny internetowej.

Tabele cenowe to genialne narzędzie dla każdej firmy, która w prosty sposób chce poinformować swoich klientów o cenach, a także każdego blogera, który recenzuje produkty firm oraz dostawców usług. Znacznie ułatwiają przedstawienie głównych cech produktu czy zestawienie mocnych i słabych stron. Mogą stać się także narzędziem, które sprzeda produkt bezpośrednio ze strony. Wszystko to za sprawą niepozornej tabeli, dzięki której klient znajdzie wszystko to, czego szuka, w jednym miejscu w skondensowanej formie.

Pamiętaj o tym, że duża część osób korzysta z telefonów komórkowych. Responsywne tabele cenowe to absolutny obowiązek. Wygodne i szybkie przeglądanie treści na stronie – tego właśnie chcą Twoi przyszli Klienci.

Przedmiotem zakupu jest unikalny projekt tabeli cenowej wraz z możliwością przygotowania nowego projektu (w przypadku braku akceptacji pierwszego) oraz 1 tura poprawkowa do wybranego projektu. Gwarancja przesłania projektu w 24h od momentu dokonania zakupu. Zanim kupisz, zapoznaj się z sekcją najczęściej zadawanych pytań (FAQ – Zanim kupisz).

Wynikiem zakupu jest:

  1. W przypadku opcji „Grafika” plik, w formacie .JPG lub .PNG lub .GIF (do wyboru przez kupującego),
  2. W przypadku opcji „HTML” pliki, w formacie .html, .css.