Mailing graficzny od 295 zł

Mailing graficzny (plik JPG) doskonale sprawdzi się w promocji Twoich produktów i usług wybranej grupie odbiorców. Dobry mailing to połączenie kreatywności i projektowania graficznego. Bez względu na rozmiar, zakres lub tematykę, pomożemy Ci stworzyć mail, który zachwyci graficznie klientów i sprawi, że będą chcieli poznać więcej szczegółów, a nie klikną “Usuń” lub “Zgłoś jako spam” bez zaglądania do środka.

Pamiętaj, że dedykowane grupy odbiorców to większa szansa na sukces. Dobry specjalista od e-mail marketingu wie, kiedy statystycznie najczęściej sprawdzamy pocztę, jakich elementów graficznych użyć, aby przykuć naszą uwagę.

Zwykłe gazety i listy odeszły już do do lamusa. W wielobarwności rynku i przy ogromnej konkurencji każda firma walczy o uwagę klienta. Każdy z nas ma styczność z mailingami graficznymi i korespondencją zbiorową w swojej skrzynce odbiorczej dlatego pamiętaj żeby zadbać o ich odpowiednią jakość.

Przedmiotem zakupu jest unikalny projekt wybranej ilości mailingów graficznych wraz z możliwością przygotowania nowego projektu (w przypadku braku akceptacji pierwszego) oraz 1 tura poprawkowa do wybranego projektu. Gwarancja przesłania projektu w 24h od momentu dokonania zakupu. Zanim kupisz, zapoznaj się z sekcją najczęściej zadawanych pytań (FAQ – Zanim kupisz). 

Wynikiem zakupu jest wybranej ilości mailingów graficznych w postaci plików, w formacie .JPG lub .PNG lub .GIF (do wyboru przez kupującego).