2 sposoby płatności w sklepie internetowym PixelMarket.pl

 

1. Płatność przez system QuickPay:

Jest to zdecydowanie najwygodniejsza forma płatności, gdyż pozwala Tobie na dokonanie zakupu bezgotówkowo, a nam możliwie szybką realizację Twojego zamówienia, gdyż tak dokonana płatność jest momentalnie zaksięgowana w naszym systemie, a zamówiony przez Ciebie produkt idzie od razu do działu realizacji.

Ważne: nie obciążamy Ciebie prowizją systemu QuickPay, a więc zapłacisz tylko tą kwotę, która podana jest na karcie wybranego produktu.

System QuickPay umożliwia płatności:

 

2. Przelew tradycyjny na wskazany rachunek bankowy


Jest to również bardzo wygodna forma płatności, ponieważ możesz jej dokonać bezgotówkowo w domu. Przelewy tradycyjne nie są jednak takie szybkie jak płatności elektroniczne i są uzależnione od Twojego i naszego banku. Aby sprawdzić jak szybko dotrze do nas przelew tradycyjny możesz posłużyć się takim narzędziem jak to: http://www.kiedy-przelew.pl/ wybierając w banku odbiorcy ING Bank Śląski. Zaletom tej formy płatność jest to, iż koszty związane z samą płatnością są równe kosztowi każdego innego przelewu w Twoim banku.

Jeżeli masz jednak konto w ING Banku Śląskim, to Twój przelew nie dosyć, że jest bezpłatny, to dochodzi do nas tak samo szybko jak płatności elektroniczne, co również przyśpieszy proces realizacji. Pamiętaj! W tytule przelewu zawsze wpisz numer swojego zamówienia. Znacznie nam to ułatwi przypisanie go do Twojego zamówienia, co przyspieszy jego realizację.