Content marketing Ninja – 30% taniej

Od 2015 roku, w strategiach marketingowych nastała era content marketingu. W dużym skrócie to wszystkie formy w sklepie internetowym, które zawierają treści (opisy produktów, kategorii, wpisy na blogu, infografiki), które od tej pory mają kluczowe znaczenie. 

W dużym skrócie: liczy się unikatowa treść, a nie tylko liczba podstron czy wiek domeny. Zmiany te są o tyle ważne, że wpływają na kształtowanie się wyników wyszukiwania produktów i usług w wyszukiwarkach. Google bardzo wyraźnie informuje, że poziom unikalności contentu (treści w sklepie czy na stronie) ma kluczowy wpływ na ranking. Końcowy użytkownik powinien zatem otrzymać informacje, których szuka. 

Jeżeli więc chcesz zwiększyć swoją widoczność w wyszukiwarce, a tym samym wpłynąć na sprzedaż oferowanych produktów, pakiet contentowy jest produktem dla Ciebie. 

Pakiet content marketing ninja to przede wszystkim:

  1. 10 unikatowych opisów Twoich produktów (standardowa cena w naszym sklepie to 95 zł).
  2. 3 unikatowe wpisy na bloga – artykuły tematyczne (standardowa cena w naszym sklepie to 195 zł za wpis).
  3. 3 dedykowane grafiki do wpisów (standardowa cena w naszym sklepie to 245 zł za sztukę).

Specjalna cena Pakietu Firma na start to 1590 zł, a więc mniej o 30% w stosunku do ceny standardowej, która wynosi 2270 zł (w przypadku zamówienia wymienionych produktów osobno). 

Przedmiotem zakupu jest pakiet unikalnych tekstów: opisów produktów, wpisów na bloga oraz projektów grafik na wymiar wraz z możliwością przygotowania nowego projektu (w przypadku braku akceptacji pierwszego) oraz 1 tura poprawkowa do wybranego projektu. Gwarancja przesłania projektów w 72h od momentu dokonania zakupu. Zanim kupisz, zapoznaj się z sekcją najczęściej zadawanych pytań (FAQ – Zanim kupisz).

Wynikiem zakupu jest pakiet wybranej ilości projektów w postaci plików, w formacie .JPG, .PNG, .GIF (do wyboru przez kupującego) oraz .DOCX (w przypadku tekstów).