Dla sklepów www – 20% taniej

Myślisz o aktualizacji wyglądu swojego sklepu internetowego? Stara grafika nie przyciąga już klientów i odbiega od konkurencji? Właścicielom sklepów proponujemy graficzny update z Pakietem Dla sklepów internetowych.

Zastanawiasz się jak ważna w odbiorze, a w konsekwencji w ilości sprzedaży jest grafika, która związana jest z Twoim sklepem? Na ile wykorzystywane elementy do promocji produktów oraz samego sklepu faktycznie generują sprzedaż, nowych użytkowników newslettera czy kliknięć w reklamę? Jeżeli myślisz o znaczącym odświeżeniu swoich materiałów to ten pakiet jest dla Ciebie.

Pakiet dla sklepów internetowych to przede wszystkim:

  1. Projekt unikatowego slidera internetowego (standardowa cena w naszym sklepie to 795 zł).
  2. Projekt 5 nowych bannerów do kampanii w Google AdWords (standardowa cena w naszym sklepie to 295 zł).
  3. Projekt mailingu graficznego (standardowa cena w naszym sklepie to 295 zł).
  4. Projekt pop-upa zachęcającego odbiorców do zapisania się do newslettera lub skorzystania z promocji (standardowa cena w naszym sklepie to 345 zł).
  5. Projekt szablonu postu do mediów społecznościowych (standardowa cena w naszym sklepie to 345 zł).

Specjalna cena Pakietu Firma na start to 740 zł, a więc mniej o ponad 20% w stosunku do ceny standardowej, która wynosi 925 zł (w przypadku zamówienia wymienionych produktów osobno). 

Przedmiotem zakupu jest pakiet unikalnych projektów: slidera, bannerów AdWords, mailingu graficznego, pop-up’a i postu social media wraz z możliwością przygotowania nowego projektu (w przypadku braku akceptacji pierwszego) oraz 1 tura poprawkowa do wybranego projektu. Gwarancja przesłania projektu w 72h od momentu dokonania zakupu. Zanim kupisz, zapoznaj się z sekcją najczęściej zadawanych pytań (FAQ – Zanim kupisz).

Wynikiem zakupu jest pakiet wybranej ilości projektów w postaci plików, w formacie .JPG, .PNG, .GIF (do wyboru przez kupującego oraz .HTML (w przypadku mailingu graficznego).