Firma na start – 25% taniej

Zaczynasz swoją przygodę z biznesem, a może tworzysz zupełnie nową markę? Dla wszystkich początkujących przedsiębiorców przygotowaliśmy pakiet Firma na start. 

Do tego jak ważny jest wizerunek nowej firmy nie trzeba nikogo przekonywać. Każdy początkujący właściciel firmy, strony internetowej czy sklepu www zmaga się materiałami na tzw. start. Nie łatwo jest znaleźć firmę, która zapewni te wszystkie elementy, w jednej, stałej i konkurencyjnej cenie.

Pakiet Firma na start to przede wszystkim:

  1. Projekt unikatowego logo dla firmy (standardowa cena w naszym sklepie to 795 zł).
  2. Projekt wizytówki, która posłuży Państwu jako niezastąpiony materiał podczas spotkań, konferencji czy warsztatów (standardowa cena w naszym sklepie to 295 zł).
  3. Projekt papieru firmowego do wykorzystania przy druku różnego rodzaju pism, umów, zestawień i raportów (standardowa cena w naszym sklepie to 295 zł).
  4. Projekt Prezentacji PowerPoint, która sprawdzi się w tworzeniu firmowych prezentacji oraz ofert, nie tylko na potrzeby sprzedażowe ale także podczas wystąpień publicznych (standardowa cena w naszym sklepie to 345 zł).

Specjalna cena Pakietu Firma na start to 1295 zł, a więc mniej o ponad 25% w stosunku do ceny standardowej, która wynosi 1730 zł (w przypadku zamówienia wymienionych produktów osobno). 

Przedmiotem zakupu jest pakiet unikalnych projektów: logo, wizytówki, papier firmowego oraz prezentacji PowerPoint wraz z możliwością przygotowania nowego projektu (w przypadku braku akceptacji pierwszego) oraz 1 tura poprawkowa do wybranego projektu. Gwarancja przesłania projektu w 72h od momentu dokonania zakupu. Zanim kupisz, zapoznaj się z sekcją najczęściej zadawanych pytań (FAQ – Zanim kupisz).

Wynikiem zakupu jest pakiet wybranej ilości projektów w postaci plików, w formacie wektorowym .AI (w przypadku logo, wizytówki oraz papieru firmowego) oraz .PPTX (w przypadku prezentacji PowerPoint).