Bannery Social Media od 55 zł

Bannery Social Media czyli bannery reklamowe do sieci społecznościowych jak: Facebook, Instagram, LinkedIn, YouTube, Twitter, Pinterest, Google+ to najpopularniejsza forma reklamy w social media (mediach społecznościowych). Dobrze zaprojektowana i odpowiednio dopasowana do grupy docelowej grafika bannerów przyciąga potencjalnych klientów, którzy klikając w reklamę przechodzą do Państwa strony internetowej lub profil społecznościowy. 

Social bannery po kliknięciu, zachowują się one jak zwykły odsyłacz. Pozytywnie wpływają na zwiększenie rozpoznawalności marki lub usługi w sieci społecznościowej. Podobnie jak w reklamie Google AdWords można przygotować również bannery do kampanii remarketingowych. Różne media społecznościowe mają różne założenia projektowe do bannerów np. Facebook analizuje projekt graficzny bannera pod kątem ilości tekstu i nie dopuszcza jego użycia na więcej niż 20% powierzchni całkowitej bannera.

Zalecamy testowanie grafik bannerów oraz dopasowywanie ich pod określone grupy docelowe, tylko w taki sposób osiągniemy zakładane współczynniki opłacalności kampanii w social media.

Przedmiotem zakupu jest pakiet unikalnych projektów wybranej ilości bannerów Social Media wraz z możliwością przygotowania nowego projektu (w przypadku braku akceptacji pierwszego) oraz 1 tura poprawkowa do wybranego projektu. Gwarancja przesłania projektu w 24h od momentu dokonania zakupu. Zanim kupisz, zapoznaj się z sekcją najczęściej zadawanych pytań (FAQ – Zanim kupisz).

Wynikiem zakupu jest pakiet wybranej ilości bannerów w postaci plików, w formacie .JPG lub .PNG lub .GIF (do wyboru przez kupującego).