Kadrowanie zdjęć od 95 zł

Jeśli uważasz, że kadrowanie zdjęcia jest tylko przycięciem zdjęcia tak, by zmieściło się do określonego wymiaru na stronie czy sklepie internetowym to bardzo dużo tracisz. Odpowiednim kadrem można opowiedzieć historię, zachwycić lub odrzucić. Zwrócić na coś uwagę lub ją od czegoś odciągnąć. Dobre cięcie może manipulować sposobem, w jaki widzowie angażują się emocjonalnie w zdjęcie. Czasami wystarczy przenieść punkt centralny kilka centymetrów w bok i mamy zupełnie nowe ujęcie.

Kadrowanie zdjęć jest istotne zwłaszcza, gdy pracujemy na wielu kanałach komunikacji w internecie. Zdjęcia na poszczególne social media mają odpowiednie wymiary, muszą mieć odpowiednią jakość. Źle dobrany rozmiar zdjęcia nie dostosuje się do urządzenia i będzie odbierany niekorzystnie. Zdarza się, że ujęcie jest świetne, a na stronie wyświetla się tylko niewielka jego część – ta najmniej istotna. Może być też tak, że nasza fotografia jest nienaturalnie rozciągnięta, niewyraźna i prezentuje się niechlujnie. Znajomość formatów wykorzystywanych na poszczególnych portalach, ich parametrów i profesjonalne przygotowanie grafik pod nie, to gwarancja dobrego wizerunku w sieci. 

Przedmiotem zakupu jest pakiet wybranej ilości wykadrowanych zdjęć oraz 1 tura poprawkowa kadrowania do wybranych zdjęć. Gwarancja wykonania projektu w 24h od momentu dokonania zakupu. Zanim kupisz, zapoznaj się z sekcją najczęściej zadawanych pytań (FAQ – Zanim kupisz). 

Wynikiem zakupu jest pakiet wybranej ilości wykadrowanych zdjęć w postaci plików, w formacie .JPG lub .PNG lub .GIF (do wyboru przez kupującego).