Wyizolowanie tła ze zdjęć od 145 zł

Izolowanie teł ze zdjęć sprawia, że wszystkie produkty na stronie lub sklepie internetowym wyglądają podobnie. Posiadają jednolite (zazwyczaj białe) tło, co zapewnia odpowiednie poczucie spójności produktów, a ta wpływa bezpośrednio na odbiór i profesjonalizm sklepu. 

Przykładem są także zdjęcia, na których bardzo dużo się dzieje, a zależy nam, żeby wyciąć z nich jeden detal, który ginie wśród pozostałych szczegółów. Opowiedzieć historię, usuwając detale, które odwracają od niej uwagę.

Zrobienie tego dobrze wymaga odpowiednich umiejętności i oprogramowania. Oczywiście można zrobić to samemu, ale wtedy najczęściej jakość tego typu przeróbek jest daleka od ideału. Mało tego, zajmuje to bardzo dużo czasu, podczas gdy użycie odpowiedniego programu graficznego pomoże zrobić nam to szybko i dobrze. Wyekstraktowany przedmiot. postać, szczegół możemy później uzupełnić odpowiednio dobranym tłem lub dowolnie obrobić graficznie.

Przedmiotem zakupu jest pakiet wybranej ilości wyizolowanych zdjęć oraz 1 tura poprawkowa kadrowania do wybranych zdjęć. Gwarancja wykonania projektu w 24h od momentu dokonania zakupu. Zanim kupisz, zapoznaj się z sekcją najczęściej zadawanych pytań (FAQ – Zanim kupisz). 

Wynikiem zakupu jest pakiet wybranej ilości wyizolowanych zdjęć w postaci plików, w formacie .JPG lub .PNG lub .GIF (do wyboru przez kupującego).