Zdjęcia produktowe od 295 zł

Kupujemy oczami – jest to potwierdzone naukowo. Często nawet nie potrzebując danej rzeczy, jesteśmy w stanie zapłacić za nią duże pieniądze, ponieważ jak to mówią “wpadła nam w oko”. Dlatego dobre zdjęcia naszego asortymentu to podstawa dużej sprzedaży. Zdjęcia powinny być dobrej jakości.

Mamy coraz lepsze sprzęty, dlatego odpowiednia jakość zdjęcia to podstawa, ale nie wszystko. Dobre zdjęcie nie tylko pokazuje, jak coś wygląda, bardziej jakie to coś jest. Wywołuje skojarzenia, wzbudza chęć posiadania danej rzeczy. Wywołuje konkretne emocje. Żeby je opisać potrzebujesz wielu słów. Porusza najbardziej ukryte wspomnienia i  pragnienia.

Odpowiednio doświetlone zdjęcie, ładny kadr, a przy większej ilości produktów – motyw przewodni. Odpowiednie przekazanie detali. Dobre zdjęcia produktowe są w stanie zachęci do kupna lepiej niż jakikolwiek rabat.. Warto zainwestować więcej środków. na sprawdzonego fotografa. Atrakcyjne zdjęcia lepiej prezentują się w social media, budując nasz wizerunek jako marki profesjonalnej, takiej którą stać na dobrą promocję swoich wartościowych produktów. Pamiętaj, że Twój produkt ma taką wartość, jaką mu nadasz.

Przedmiotem zakupu jest pakiet unikalnych zdjęć (pachshoot’ów) wraz z możliwością przygotowania nowego projektu (w przypadku braku akceptacji pierwszego) oraz 1 tura poprawkowa do wybranego projektu. Gwarancja przesłania projektu w 24h od momentu dokonania zakupu. Zanim kupisz, zapoznaj się z sekcją najczęściej zadawanych pytań (FAQ – Zanim kupisz). 

Wynikiem zakupu jest pakiet wybranej ilości zdjć w postaci plików, w formacie .JPG lub .PNG lub .GIF (do wyboru przez kupującego).