grafiki na wymiar

Produkt ten oferujemy wszystkim tym klientom, którzy chcą zlecić zaprojektowanie grafiki do Internetu pod konkretny wymiar ale spośród pozostałych naszych produktów nie mogli wybrać niczego, co odpowiadałoby ich wymaganiom, specyfikacji czy założeniom.

Grafika pod wymiar może mieć dowolny format nie przekraczający wielkości 1500x1500px i może zawierać obrazy, grafiki, typografię czy ikony. Firmy coraz częściej wykorzystują te formy prezentacji do komunikacji ze swoimi klientami. Grafiki mogą zostać uszyte na miarę według Państwa indywidualnych preferencji.

Nie ograniczają jej piksele, kształty czy filtry, a jedynie pomysł Klienta i inwencja grafika. Puść wodze fantazji i pozwól zrealizować dla siebie projekt, którego nikt przed Tobą nie miał. Możesz zamówić dedykowaną grafikę w dowolnym formacie, kolorze i rozmiarze i wykorzystać ją do prezentacji usługi lub firmy. Wznieś swoją identyfikację wizualną na kolejny poziom.

Przedmiotem zamówienia jest unikalny projekt wybranej ilości grafik na wymiar wraz z możliwością przygotowania nowego projektu (w przypadku braku akceptacji pierwszego) oraz 1 tura poprawkowa do wybranego projektu. Gwarancja przesłania projektu w 24h od momentu dokonania zakupu. 

Wynikiem zamówienia jest wybrana ilość grafik na wymiar w postaci plików, w formacie .JPG lub .PNG lub .GIF (do wyboru przez kupującego).

najczęściej projektujemy

Specjalizujemy się w projektach na potrzeby kampanii typu performance. Celem naszych projektów jest angażowanie klientów, perswazja i mierzalne cele, najczęściej nastawione na wywołanie danej akcji.

banery google ads i facebook ads
65%
szablony postów social media
20%
malingi i newslettery
10%
pozostałe projekty graficzne
5%