grafiki promocyjne - slidery

Slidery (suwaki) internetowe to integralna część sklepu, bloga czy strony internetowej. Przyciągający uwagę slider przede wszystkim pełni funkcję promocyjną wybranego produktu, grupy produktów czy usługi ale także ułatwia nawigację. Jako najbardziej wyróżniający się element (slidery to jedne z większych obiektów graficznych w sklepie) wpływa bezpośrednio na sprzedaż i zaintereswanie klienta. Badania dowodzą, że produkty i promocje (np. kody rabatowe, kupony) umieszczone w sliderach wpływają na zwiększenie ich sprzedaży o 23%, w stosunku do pozostałych produktów.

Slidery posłużą do prezentacji różnych typów informacji (informacji o różnych typach produktów i ich cechach, obrazów, wpisów lub informacji do blogów i wielu innych). Im atrakcyjniejszy slider, tym większa szansa, że Twoi klienci w niego klikną i zapoznają się z produktem lub usługą, na której w danym momencie Tobie zależy. Aktualizacja sklepu o nowe slidery informuje klientów o zmianach asortymentu (szczególnie nowościach ale także informacjach okazjonalnych jak darmowa dostawa w weekend, czy promocja świąteczna). Suwaki oprócz strony głównej występują również na stronach danych kategorii jak również samych produktów.

Duża ilość sliderów w sklepie internetowym daje szansę klientowi na szybkie przejrzenie aktualnych promocji oraz głównych kategorii produktów. Użytkownik powinien mieć do wyboru min. 5 suwaków na stronie. Mądre i estetyczne wykorzystanie sliderów, które działają jak punkty centralne na stronach internetowych to jeden z najmądrzejszych sposobów interakcji między klientami.

Przedmiotem zamówienia jest unikalny projekt wybranej ilości slider’ów wraz z możliwością przygotowania nowego projektu (w przypadku braku akceptacji pierwszego) oraz 1 tura poprawkowa do wybranego projektu. Gwarancja przesłania projektu w 24h od momentu dokonania zakupu.

Wynikiem zamówienia jest pakiet wybranej ilości bannerów w postaci plików, w formacie .JPG lub .PNG lub .GIF (do wyboru przez kupującego).

najczęściej projektujemy

Specjalizujemy się w projektach na potrzeby kampanii typu performance. Celem naszych projektów jest angażowanie klientów, perswazja i mierzalne cele, najczęściej nastawione na wywołanie danej akcji.

banery google ads i facebook ads
65%
szablony postów social media
20%
malingi i newslettery
10%
pozostałe projekty graficzne
5%