pop-up'y i notyfikacje

Wyskakujące okienka Popup to idealny pomysł na przyciągnięcie ruchu internetowego. Pojawiają się zwykle w formie nowych okien, których otwarcie następuje po otwarciu sklepu internetowego czy strony www.

Wykorzystywane głównie do przekazania najważniejszych okazji w sklepie, sprawdzają się równie skutecznie w promowaniu e-booków przygotowanych specjalnie dla klientów, a także do zapisu do newslettera strony.

Pomimo, że powstało już kilka sprytnych sposobów, aby zablokować ich wyskakiwanie, skuteczność reklam typu Popup znacząco przewyższa zwykły baner internetowy. Nadają się one także do wyświetlania większości rodzajów reklam. To właśnie gwarantuje im status lidera w kategorii popularności wśród reklamodawców. Współczynniki klikalności nie pozostawiają złudzeń – zwrot z inwestycji w Popupy jest niewspółmiernie wyższy, niż z innych form dotarcia do klientów internetowych.

Przedmiotem zamówienia jest pakiet unikalnych projektów wybranej ilości popup’ów (wyskakujących okienek) wraz z możliwością przygotowania nowego projektu (w przypadku braku akceptacji pierwszego) oraz 1 tura poprawkowa do wybranego projektu. Gwarancja przesłania projektu w 24h od momentu dokonania zakupu.

Wynikiem zamówienia jest pakiet wybranej ilości popup’ów (wyskakujących okienek) w postaci plików, w formacie .JPG lub .PNG lub .GIF (do wyboru przez kupującego).

najczęściej projektujemy

Specjalizujemy się w projektach na potrzeby kampanii typu performance. Celem naszych projektów jest angażowanie klientów, perswazja i mierzalne cele, najczęściej nastawione na wywołanie danej akcji.

banery google ads i facebook ads
65%
szablony postów social media
20%
malingi i newslettery
10%
pozostałe projekty graficzne
5%