miniatury youtube

Większość pracy już za Tobą. Filmik dobrze wyrenderował się na portalu Youtube i dołączył do miliona filmików, które codziennie pojawiają się na tej platformie. Jak sprawić, aby oglądalność szybko poszybowała do góry? Jak wyróżnić opublikowany film, aby był lepiej klikalny? Miniatury YouTube i tytuły to mini-billboardy, dzięki którym przykuwasz uwagę widzów. Warto stworzyć odpowiednią miniaturę, która zachęci do tego, by w nią kliknąć. Bez odpowiedniego obrazu część widzów nie będzie nawet mieć szansy, bo odkryć Twój kanał i tworzone przez Ciebie treści.

Warto znaleźć coś, co w jednym mailu zawrze esencje całego wideo. Pomożemy Ci stworzyć czytelny projekt. Będzie dostosowana do Ciebie, będzie zawierać trafne, chwytliwe tytuły, odda treść stworzonej przez Ciebie realizacji i do tego będzie mieć dobrą jakość. Nic nie będzie rozciągnięte, o słabej rozdzielczości, czy mało wyraźne.

Pomyśl o tym, że dobra miniatura to idealna opcja promocji dla Ciebie, Twojego biznesu, pasji, twórczości.

Przedmiotem zamówienia jest pakiet unikalnych projektów wybranej ilości miniatur YouTube wraz z możliwością przygotowania nowego projektu (w przypadku braku akceptacji pierwszego) oraz 1 tura poprawkowa do wybranego projektu. Gwarancja przesłania projektu w 24h od momentu dokonania zakupu. 

Wynikiem zamówienia jest pakiet wybranej ilości miniatur w postaci plików, w formacie .JPG lub .PNG lub .GIF (do wyboru przez kupującego).

najczęściej projektujemy

Specjalizujemy się w projektach na potrzeby kampanii typu performance. Celem naszych projektów jest angażowanie klientów, perswazja i mierzalne cele, najczęściej nastawione na wywołanie danej akcji.

banery google ads i facebook ads
65%
szablony postów social media
20%
malingi i newslettery
10%
pozostałe projekty graficzne
5%