cv i list motywacyjny

CV to krótki opis tego, jak przebiegało Twoje życie do tej pory. Opis miejsc i stanowisk, na których miałeś okazję się wykazać, Twoja edukacja i kwalifikacje, a także niekiedy zainteresowania. CV wysyłasz potencjalnemu pracodawcy, tak by mógł zapoznać się z Twoją osobą jeszcze przed rozmową kwalifikacyjną. I to właśnie ten etap jest kluczowy. Ile razy wysyłałeś aplikację na dane stanowisko, zacierając już ręce, że posada jest Twoja, bo spełniasz wszystkie punkty z wymagań podanych w ogłoszeniu? A telefon milczał.

Istnieją standardy w tworzeniu CV o których mogłeś zapomnieć, a które skreśliły Twoją kandydaturę już na samym początku. Rekruterzy otrzymują dziennie wiele życiorysów i zgłoszeń i mało który rekruter ma czas, aby dokładnie przeanalizować każdą kandydaturę.

Mówi się, że CV kandydata jest analizowane przeciętnie przez 6 sekund. Kluczowe 6 sekund, które decyduje, że trafisz na stos dokumentów “TAK” lub “NIE”.

List motywacyjny jest zazwyczaj stosowany do ubiegania się o konkretne ogłoszenie reklamowe, a więc skupi się na konkretnej pracy. O ile w CV możesz zawrzeć wiele różnych prac i elementów, o tyle list motywacyjny powinien być mocno zawężony do oferty na którą aplikujesz. Profesjonalny list motywacyjny zawiera odpowiedź na pytanie nie tylko “Dlaczego chcesz pracować właśnie w danej firmie”, ale również jakie korzyści będzie miał pracodawca wybierając Ciebie. 

Przedmiotem zamówienia jest unikalny projekt szablonu dokumentu CV i listu motywacyjnego wraz z możliwością przygotowania nowego projektu (w przypadku braku akceptacji pierwszego) oraz 1 tura poprawkowa do wybranego projektu. Przedmiotem zakupu nie jest uzupełnienie szablonu treścią i danymi kupującego. Gwarancja przesłania projektu w 24h od momentu dokonania zakupu. 

Wynikiem zamówienia są pliki, w formacie .DOC.

najczęściej projektujemy

Specjalizujemy się w projektach na potrzeby kampanii typu performance. Celem naszych projektów jest angażowanie klientów, perswazja i mierzalne cele, najczęściej nastawione na wywołanie danej akcji.

banery google ads i facebook ads
65%
szablony postów social media
20%
malingi i newslettery
10%
pozostałe projekty graficzne
5%