wizytówki

Mały kartonik, który pewnie niejednokrotnie otrzymałeś np. od prawnika, konsultanta w banku, agenta ubezpieczeniowego, maklera i wielu innych osób, które świadczyły dla Ciebie usługi. Prowadząc biznes, dobra wizytówka to podstawa. Idziesz na spotkanie z ważnym klientem i chcesz zostawić mu kontakt do siebie, aby mógł kupić Twoje produkty.

Wizytówki służą reklamie, są źródłem informacji dla klientów – na temat tego kim jesteśmy, gdzie pracujemy i co robimy.

W obecnych czasach łatwo i tanio każdy może stworzyć swoją wizytówkę. Na spotkaniach branżowych często zbieramy ich kilkanaście, czy nawet kilkadziesiąt. I tu, tak jak w przypadku loga, nazwy firmy i innych elementów warto się wyróżnić. Pogięta i wydrukowana w słabej jakości wizytówka świadczy o nas.

Istnieje wiele ważnych aspektów tworzenia dobrej wizytówki – umiejscowienie loga, nazwiska, danych kontaktowych. Kolorystyka. Kształt. Rodzaj i grubość papieru. Czcionki, pogrubienia tekstu, dodatkowe elementy graficzne, dodatkowe chromowanie itd. Niuanse mogą sprawić, że nasza wizytówka będzie krzykliwa, kiczowata, nie biznesowa, będzie na niej znajdować się za mało lub za dużo informacji. Warto sprawę swojego wizerunku oddać profesjonalistom.

Przedmiotem zamówienia jest pakiet 2 unikalnych projektów wizytówki wraz z możliwością przygotowania nowego projektu (w przypadku braku akceptacji pierwszego) oraz 1 tura poprawkowa do wybranego projektu. Gwarancja przesłania projektu w 48h od momentu dokonania zakupu.

Wynikiem zamówienia jest projekt wizytówki w postaci plików, w formacie .JPG lub .PNG lub .GIF (do wyboru przez kupującego) lub wektorowym .AI lub .PDF.

najczęściej projektujemy

Specjalizujemy się w projektach na potrzeby kampanii typu performance. Celem naszych projektów jest angażowanie klientów, perswazja i mierzalne cele, najczęściej nastawione na wywołanie danej akcji.

banery google ads i facebook ads
65%
szablony postów social media
20%
malingi i newslettery
10%
pozostałe projekty graficzne
5%