newsletter html

Newslettery HTML to podstawa w cyklicznej komunikacji z klientami sklepu internetowego czy strony www. Zawarte w nich informacje wykorzystywane są do dosprzedaży produktów ale również do informacji np. o nowych wpisach w magazynie czy na blogu.

Spójrzmy na ten temat z drugiej strony: Ile dziennie maili spływa na Twoją skrzynkę pocztową? A ile z nich zostaje przeczytanych? Na pewno pierwsza liczba jest wyższa, niż ta druga. Większość z nas otrzymuje dużo więcej maili niż te, które chciałaby przeczytać.

Większość e-maili graficznych jest stworzona w językach HTML/CSS. Aby nasza wiadomość wyglądała dobrze, potrzebna jest odpowiednia wiedza i doświadczenie – estetyczny wygląd i treść nie są wystarczające, ważna jest również konstrukcja maila.

Responsywne newslettery to podstawa. Jeśli nie będziemy trzymać się zasad w konstrukcjach HTML, nasz mail może zostać nieprawidłowo wyświetlony na urządzeniach elektronicznych – osoby przeglądające je na telefonach komórkowych będą widzieć niepełną treść, część treści nie będzie widoczna, zdjęcia nie będą się wyświetlać. Taka wiadomość bardziej zniechęci, jak nakłoni do zapoznania się z nią. Bierzmy pod uwagę to, że spora część społeczeństwa przegląda Internet przy użyciu smartfonów – według ubiegłorocznych badań przeglądanie Internetu przy użyciu smartfonów deklaruje prawie połowa Polaków (42%).

Najbardziej skomplikowanym elementem podczas kodowania newsletterów jest fakt, że prócz różnych urządzeń elektronicznych, istnieje również bardzo wiele oprogramowań do odbierania poczty – Thunderbird, Outlook czy Gmail.

Przedmiotem zamówienia jest unikalny projekt newslettera wraz z jego zakodowaniem do HTML (wersja responsywna). Istnieje możliwość przygotowania nowego projektu (w przypadku braku akceptacji pierwszego) oraz 1 tura poprawkowa do wybranego projektu. Gwarancja realizacji projektu w 48h od momentu dokonania zakupu. 

Wynikiem zamówienia jest newsletter html w postaci plików, w formacie .JPG lub .PNG lub .GIF (do wyboru przez kupującego) oraz .html, .css.

najczęściej projektujemy

Specjalizujemy się w projektach na potrzeby kampanii typu performance. Celem naszych projektów jest angażowanie klientów, perswazja i mierzalne cele, najczęściej nastawione na wywołanie danej akcji.

banery google ads i facebook ads
65%
szablony postów social media
20%
malingi i newslettery
10%
pozostałe projekty graficzne
5%