Mailing graficzny

Mailing graficzny (plik JPG) doskonale sprawdzi się w promocji Twoich produktów i usług wybranej grupie odbiorców. Dobry mailing to połączenie kreatywności i projektowania graficznego. Bez względu na rozmiar, zakres lub tematykę, pomożemy Ci stworzyć mail, który zachwyci graficznie klientów i sprawi, że będą chcieli poznać więcej szczegółów, a nie klikną “Usuń” lub “Zgłoś jako spam” bez zaglądania do środka.

Pamiętaj, że dedykowane grupy odbiorców to większa szansa na sukces. Dobry specjalista od e-mail marketingu wie, kiedy statystycznie najczęściej sprawdzamy pocztę, jakich elementów graficznych użyć, aby przykuć naszą uwagę.

Zwykłe gazety i listy odeszły już do do lamusa. W wielobarwności rynku i przy ogromnej konkurencji każda firma walczy o uwagę klienta. Każdy z nas ma styczność z mailingami graficznymi i korespondencją zbiorową w swojej skrzynce odbiorczej dlatego pamiętaj żeby zadbać o ich odpowiednią jakość.

Przedmiotem zamówienia jest unikalny projekt wybranej ilości mailingów graficznych wraz z możliwością przygotowania nowego projektu (w przypadku braku akceptacji pierwszego) oraz 1 tura poprawkowa do wybranego projektu. Gwarancja przesłania projektu w 24h od momentu dokonania zamówienia. 

Wynikiem zamówienia jest wybranej ilości mailingów graficznych w postaci plików, w formacie .JPG lub .PNG lub .GIF (do wyboru przez kupującego).

najczęściej projektujemy

Specjalizujemy się w projektach na potrzeby kampanii typu performance. Celem naszych projektów jest angażowanie klientów, perswazja i mierzalne cele, najczęściej nastawione na wywołanie danej akcji.

banery google ads i facebook ads
65%
szablony postów social media
20%
malingi i newslettery
10%
pozostałe projekty graficzne
5%