social media cover

Social cover to główne zdjęcie wybranego medium społecznościowego. Covery występują na takich serwisach jak: Facebook, YouTube, Twitter, LinkedIn, Google czy Pinterest.

Mózg o wiele szybciej przetwarza obrazy niż tekst, dlatego tak ważne jest tworzenie graficznej tożsamości w sieci. Jeśli planujesz rozpocząć promocję nowej firmy lub poprawić strategię istniejącej firmy w mediach społecznościowych, wizualne treści pomogą określić tożsamość w Internecie. Wykorzystaj fakt, że prawie 3 miliardy osób korzysta z Facebooka, Twittera, LikedIn czy Google+ i spraw by twoja treść graficzna była spójna i kojarzyła się z marką.

Jeśli skupisz się na tworzeniu niestandardowych, przykuwających uwagę social media coverów to wiedz, że popularność i rozpoznawalność marki będzie gwarantowana. Wspomniane social media bannery to nic więcej jak zdjęcie/grafika/film w tle twojego profilu społecznościowego. Najważniejsze aby na wszystkich portalach było spójne, tak by klient mógł od razu skojarzyć twój produkt w sieci.

Przedmiotem zamówienia jest pakiet unikalnych projektów wybranej ilości social media cover wraz z możliwością przygotowania nowego projektu (w przypadku braku akceptacji pierwszego) oraz 1 tura poprawkowa do wybranego projektu. Gwarancja przesłania projektu w 24h od momentu dokonania zakupu.

Wynikiem zamówienia jest pakiet wybranej ilości social media cover w postaci plików, w formacie .JPG lub .PNG lub .GIF (do wyboru przez kupującego).

najczęściej projektujemy

Specjalizujemy się w projektach na potrzeby kampanii typu performance. Celem naszych projektów jest angażowanie klientów, perswazja i mierzalne cele, najczęściej nastawione na wywołanie danej akcji.

banery google ads i facebook ads
65%
szablony postów social media
20%
malingi i newslettery
10%
pozostałe projekty graficzne
5%