Infografiki od 295 zł

Infografiki są popularną formą content marketingu, która pomaga przedstawić skomplikowany lub mniej interesujący temat w atrakcyjnej formie graficznej. Idealna infografika przyciąga wzrok i zawiera konkretne dane, które wzbudzają zainteresowanie odbiorców. Przedstawia coś, co jest warte dalszego udostępniania i podzielenia się tym na kanałach społecznościowych sklepu internetowego czy strony www.

Żyjemy szybko – mało kto ma czas na czytanie długich artykułów. Skracamy więc teksty, zastępujemy je obrazami. Aby wyróżnić się i zostać zapamiętanym musimy przedstawić coś, co jest atrakcyjne wizualnie, estetyczne lub odkrywcze.

Infografiki mogą przynieść wymierną korzyść dla naszego biznesu, ponieważ publikując wartościowe treści na swojej stronie, poprawimy jej pozycjonowanie. Aby taka infografika była skuteczna, musi nieść ze sobą konkretną wartość – dobrze, żeby pojawiły się na niej konkretne liczby, ciekawe statystyki, procenty – raczej unikamy długich zdań. Naszym celem jest zatrzymanie uwagi odbiorcy, który przegląda setki treści w ciągu godziny na dłużej i zainteresowanie go tematem, a później odpowiednio skierowanie do usług lub produktów proponowanych przez firmę.

Przedmiotem zakupu jest unikalny projekt wybranej ilości infografik wraz z możliwością przygotowania nowego projektu (w przypadku braku akceptacji pierwszego) oraz 1 tura poprawkowa do wybranego projektu. Gwarancja przesłania projektu w 24h od momentu dokonania zakupu. Zanim kupisz, zapoznaj się z sekcją najczęściej zadawanych pytań (FAQ – Zanim kupisz). 

Wynikiem zakupu jest plik, w formacie .JPG lub .PNG lub .GIF (do wyboru przez kupującego).