Social media cover od 145 zł

Social cover to główne zdjęcie wybranego medium społecznościowego. Covery występują na takich serwisach jak: Facebook, YouTube, Twitter, LinkedIn, Google czy Pinterest.

Mózg o wiele szybciej przetwarza obrazy niż tekst, dlatego tak ważne jest tworzenie graficznej tożsamości w sieci. Jeśli planujesz rozpocząć promocję nowej firmy lub poprawić strategię istniejącej firmy w mediach społecznościowych, wizualne treści pomogą określić tożsamość w Internecie. Wykorzystaj fakt, że prawie 3 miliardy osób korzysta z Facebooka, Twittera, LikedIn czy Google+ i spraw by twoja treść graficzna była spójna i kojarzyła się z marką.

Jeśli skupisz się na tworzeniu niestandardowych, przykuwających uwagę social media coverów to wiedz, że popularność i rozpoznawalność marki będzie gwarantowana. Wspomniane social media bannery to nic więcej jak zdjęcie/grafika/film w tle twojego profilu społecznościowego. Najważniejsze aby na wszystkich portalach było spójne, tak by klient mógł od razu skojarzyć twój produkt w sieci.

Przedmiotem zakupu jest pakiet unikalnych projektów wybranej ilości social media cover wraz z możliwością przygotowania nowego projektu (w przypadku braku akceptacji pierwszego) oraz 1 tura poprawkowa do wybranego projektu. Gwarancja przesłania projektu w 24h od momentu dokonania zakupu. Zanim kupisz, zapoznaj się z sekcją najczęściej zadawanych pytań (FAQ – Zanim kupisz). 

Wynikiem zakupu jest pakiet wybranej ilości social media cover w postaci plików, w formacie .JPG lub .PNG lub .GIF (do wyboru przez kupującego).